EXKLUZIVITA – smlouva o výhradním zastoupení

Řada klientů se obává uzavřít s realitní kanceláří jakoukoli smlouvu, zejména pak výhradní. Je to způsobeno celou řadou mýtů okolo těchto ujednání. Zde se pokusíme je vysvětlit.

Obáváte se, že realitní kancelář zablokuje Váš prodej na dlouho a nebudete moci prodat nemovitost Vámi vybranému zájemci? Není to pravda!

I při uzavření výhradní smlouvy s námi, máte právo nalézt si svého kupujícího sami a nemovitost mu bez jakékoli sankce, nebo omezení prodat.

Proč říkáme, že je výhodné uzavřít smlouvu o výhradním zprostředkování?

Zejména proto, že nemovitost ve výhradním zastoupení je dle naší letité zkušenosti prakticky  prodaná. Ještě se nestalo, že by se exkluzivní nemovitost neprodala.

Díky tomu mám vysokou jistotu, že neinvestujeme své úsilí a peníze nadarmo.

Poskytneme Vám služby profesionálního fotografa, který vytvoří fotografickou prezentaci, včetně naaranžování nemovitosti, a dále video prohlídku, nebo dnes velmi populární a marketingově úspěšnou 3D prohlídku.

Vaše nemovitost bude pravidelně umísťována na předních stranách vyhledávačů, sociálních sítí a může mít vytvořeny vlastní webové stránky.

Jako náš V.I.P. klient budete mít zdarma všechny služby, včetně právního a finančního servisu po celou dobu prodeje a poplatků za vklad, které uhradíme.